Muhtarlar Listesi (40 kB)

Muhtarlıklar

Lefkoşa İlçesine Bağlı Muhtarlıklar

MUHTARIN ADI – SOYADI KÖY / MAHALLE BELEDİYE
OSMAN YAKUP
MULLAHALİL
ABDİÇAVUŞ LEFKOŞA
ALİ SARI ARABAHMET MAH. LEFKOŞA
NİYAZİ DİKMEN AKKAVUK MAH. LEFKOŞA
AYLA TALİK AYYILDIZ MAH. LEFKOŞA
GÜLTEKİN KARSU ÇAĞLAYAN MAH. LEFKOŞA
AYŞE BAŞARANEL GÖÇMENKÖY MAH. LEFKOŞA
BÜLENT BAYTEKİN İBRAHİM PAŞA MAH. LEFKOŞA
MEHMET ALİSİNANOĞLU İPLİK PAZARI MAH. LEFKOŞA
HÜSAMETTİN ÇOLLO KARAMANZADE MAH. LEFKOŞA
HÜSEYİN EMİNOĞLU KAFESLİ MAH. LEFKOŞA
DERVİŞ GÜVENER KIZILAY MAH. LEFKOŞA
VEYSEL TOKSOY K.KAYMAKLI MAH. LEFKOŞA
SÜLEYMAN GÜÇLÜ KUMSAL MAH. LEFKOŞA
HÜSEYİN ERGÖK K.ÇİFTLİK MAH. LEFKOŞA
AHMET YÜRÜKER MARMARA MAH. LEFKOŞA
MEMEDALİ BEBEK MAHMUTPAŞA MAH. LEFKOŞA
EMİNE DAVUTOĞLU METEHAN MAH.
(AYDEMET)
LEFKOŞA
FAYIK TAŞEL ORTAKÖY MAH. LEFKOŞA
MUSTAFA MESUTOĞLU SELİMİYE MAH. LEFKOŞA
DERVİŞ DİZLİKLİOĞLU TAŞKINKÖY MAH. LEFKOŞA
AYŞEN HAMİTOĞLU YENİCAMİ MAH. LEFKOŞA
MUSTAFA METİN
BIÇKICIOĞLU
YENİŞEHİR MAH. LEFKOŞA
ÖMER MENDERES GÖNYELİ MAH. GÖNYELİ
SALAHİ KARPUZCU YENİKENT MAH. GÖNYELİ
GÜLÇİN ERSOY DEĞİRMENLİK
BAHÇELİEVLER
DEĞİRMENLİK
AHMET KALKAN DEĞİRMENLİK
BAŞPINAR
DEĞİRMENLİK
OLAY AKTAŞLI DEĞİRMENLİK/BEYKÖY DEĞİRMENLİK
MUSA SUİÇMEZ DEĞİRMENLİK
CAMİALTI MAHALLESİ
DEĞİRMENLİK
TEVFİK ÖZTÜMEN DEĞİRMENLİK
MEHMETCİK
DEĞİRMENLİK
ÖMER NİZAM DEĞİRMENLİK
SARAY MAH.
DEĞİRMENLİK
ALİ KEMAL KURT DEĞİRMENLİK
TEPEBAŞI MAH.
DEĞİRMENLİK
OSMAN TAMSARI AKINCILAR KÖYÜ AKINCILAR
FEHMİ SOYKAN ALAYKÖY ALAYKÖY
MEHMET KARABORSA BALİKESİR KÖYÜ DEĞİRMENLİK
MEHMET REİS CİHANGİR KÖYÜ DEĞİRMENLİK
YUSUF SOYU ÇUKUROVA DEĞİRMENLİK
CEMİL ŞENSOY DEMİRHAN KÖYÜ DEĞİRMENLİK
YILMAZ YILMAZOĞULLARI DÜZOVA KÖYÜ DEĞİRMENLİK
KAMİL ŞENOCAKLI ERDEMLİ KÖYÜ DEĞİRMENLİK
TAKSİM KARAPELİT DİLEKKAYA KÖYÜ DEĞİRMENLİK
HÜDA NALBANTSOY GAZİKÖY DEĞİRMENLİK
FEYZULLAH R.BOSTANCI HAMİTKÖY LEFKOŞA
ASIM EGEMEN HASPOLAT LEFKOŞA
TAHİR BEYDOLA KANLIKÖY GÖNYELİ
ÖMER MERAKLI KALAVAÇ KÖYÜ DEĞİRMENLİK
CEMAL GÜRSEL
OSMANOĞLU
KIRIKKALE KÖYÜ DEĞİRMENLİK
MEHMET GÜMÜŞÖREN MERİÇ KÖYÜ DEĞİRMENLİK
ŞEVKET FEDAİ MİNARELİKÖY DEĞİRMENLİK
İBRAHİM ÖMERPAŞA YENİCEKÖY DEĞİRMENLİK
RAŞİT ÖZSAĞLAM YİĞİTLER KÖYÜ DEĞİRMENLİK
MEHMET ÜÇÖZ YILMAZKÖY ALAYKÖY
MESUT KAZIK HAYDARPAŞA
MAHALLESİ
LEFKOŞA

Girne İlçesine Bağlı Muhtarlıklar

MUHTARIN ADI – SOYADI KÖYÜ / MAHALLE BELEDİYE
SEVCAN ÇETİN ADATEPE MAH. LAPTA
HASAN OKTAY PİRO AĞIRDAĞ KÖYÜ DİKMEN
ALİ KİNSİZ AKÇİÇEK KÖYÜ DİKMEN
TARIK TARKAN BOZALAN AKDENİZ KÖYÜ LAPTA
ÖMER TABUR ALEMDAĞ KÖYÜ LAPTA
NUREDDİN SALCI ALSANCAK ÇAĞLAYAN MAH. ALSANCAK
SONER CANGİL ALSANCAK YAYLA MAH. ALSANCAK
İRFAN KONUKSAL ALSANCAK YEŞİLOVA
MAHALLESİ
ALSANCAK
TEYYAR BURUNKAYA ARAPKÖY ÇATALKÖY
EYYÜP KOÇÇAT AŞ.DİKMEN KÖYÜ DİKMEN
CELAL BOZACIOĞLU AŞ.TAŞKENT KÖYÜ DİKMEN
SERDAR ÖZBEKOĞLU AŞAĞI GİRNE GİRNE
YUSUF SOYTÜRK BAHÇELİ KÖYÜ ESENTEPE
HÜSEYİN GÜNALTIN BEŞPARMAK KÖYÜ ESENTEPE
ERSEL TATLISU BEYLERBEYİ KÖYÜ GİRNE
YÜKSEL ÇAĞLAR BOĞAZKÖY MUHTARLIĞI DİKMEN
OSMAN MISIRLISOY ÇAMLIBEL KÖYÜ LAPTA
SERDAR İLHAN ÇATALKÖY ÇATALKÖY
MUSTAFA ARAP DAĞYOLU DİKMEN
NİYAZİ BEDEL DOĞANKÖY GİRNE
HASAN GÜLBAL ERDEMİT KÖYÜ GİRNE
GÜNAY TAKATUKA ESENTEPE ESENTEPE
BAYRAM AVCI GEÇİTKÖY LAPTA
MUSTAFA GÖÇERİLİ GÖÇERİ KÖYÜ DİKMEN
AYDIN FENER GÜNGÖR KÖYÜ DİKMEN
CAN POLAT ŞEMİ HİSARKÖY LAPTA
NEŞAT KUVVET ILGAZ ALSANCAK
YILMAZ UZMANER KARAAĞAÇ KÖYÜ ESENTEPE
TURHAN PAŞA KARAKUM KÖYÜ GİRNE
SAADET CİBO AŞAĞI KARAMAN KÖYÜ GİRNE
HÜDAVERDİ TUTKU KARAOĞLANOĞLU GİRNE
YANULLA ANTONİU ORFAN KARPAŞA KÖYÜ LAPTA
AHMET PELİT KARŞIYAKA LAPTA
MÜRSEL KURT KAYALAR LAPTA
ILIAS YOANNOU BABA KORUÇAM LAPTA
HATİCE BEŞİKTEPELİ KOZANKÖY LAPTA
İLGENÇ BOZKURT KÖMÜRCÜ DİKMEN
COŞKUN YILMAZ LAPTA BAŞPINAR MAH. LAPTA
MEHMETALİ ELLİDÖRT LAPTA KOCATEPE MAH. LAPTA
NİDAİ KELEŞ LAPTA SAKARYA MAH. LAPTA
ALİ TOSUN LAPTA TINAZTEPE MAH. LAPTA
İBRAHİM SESSİZ LAPTA TÜRK MAHALLESİ LAPTA
HALİL GÜLERMAN LAPTA YAVUZ MAH. LAPTA
ZEHRA BEYDOLA MALATYA/İNCESU KÖYÜ ALSANCAK
MUSTAFA UZUN OZANKÖY GİRNE
KEMAL HACIYARIM PINARBAŞI KÖYÜ DİKMEN
YAKUP DİLEK SADRAZAM KÖYÜ LAPTA
ERTAN BEŞİKTAŞ ŞİRİNEVLER KÖYÜ DİKMEN
NECATİ KARARLI TEPEBAŞI KÖYÜ LAPTA
YALÇIN KAYA YEŞİLTEPE KÖYÜ ALSANCAK
SELÇUK ODAY YUK. GİRNE GİRNE
DURMUŞ AŞANDIR YUK. TAŞKENT KÖYÜ DİKMEN
HÜSEYİN BARBET YUK.DİKMEN DİKMEN
ESAT ATIŞ ZEYTİNLİK KESİM GİRNE
ÜMİT HIDIRER ZEYTİNLİK KÖYÜ GİRNE
TAHİR ÇİL YENİ MAHALLE DİKMEN

Gazimağusa İlçesine Bağlı Muhtarlıklar

MUHTARIN ADI – SOYADI KÖY / MAHALLESİ BELEDİYE
MEHMET UYSAL ANADOLU MAH. GAZİMAĞUSA
İSMAİL KOZANOĞLU AKDOĞAN AKDOĞAN
OSMAN ŞİNGİRLİ AKOVA YENİBOĞAZİÇİ
MEHMET KAVCI AKTUNÇ MAH. GAZİMAĞUSA
CEMAL YILDIZ ALANİÇİ YENİBOĞAZİÇİ
ADİL ONALT ASLANKÖY PAŞAKÖY
ÖZGEN ERŞEN BAYKAL MAH. M/sa GAZİMAĞUSA
MUSTAFA TAN BEYARMUDU KÖYÜ BEYARMUDU
METİN DELİDENİZ CANBOLAT MAH. GAZİMAĞUSA
HALİL DAĞSEVERLER ÇAMLICA KÖYÜ GEÇİTKALE
ABBAS MENDELİ ÇANAKKALE MAH. GAZİMAĞUSA
BÜNYAMİN ARKOY ÇAYÖNÜ KÖYÜ BEYARMUDU
SAMİ BAŞKAN ÇINARLI KÖYÜ GEÇİTKALE
SALİH EREL DÖRTYOL KÖYÜ İNÖNÜ
İMER ÇAVUŞOĞLU DUMLUPINAR MAH. GAZİMAĞUSA
ÖZGÜR TEPELİ ERGENEKON KÖYÜ SERDARLI
OĞUZ GÜÇERİ GEÇİTKALE MAH. GEÇİTKALE
MUSTAFA
BOSTANCIOĞULLARI
GÖNENDERE KÖYÜ SERDARLI
NEVZAT AKÇAGİL GÖRNEÇ SERDARLI
TUFAN ZARARSIZ GÜVERCİNLİK BEYARMUDU
MUSTAFA ZORLU HARİKA MAH. GAZİMAĞUSA
MUHAMMET MUSTAFA
YEŞİLLEME
İNCİRLİ BEYARMUDU
ÖMER EFENDİ İNÖNÜ KÖYÜ İNÖNÜ
TAMER TUNÇ KARAKOL MAH. GAZİMAĞUSA
FETTAH KARAKUZU KORKUTELİ KÖYÜ İNÖNÜ
TURGAY ALIKAN KÖPRÜ KÖYÜ BEYARMUDU
BÜLENT ŞENGÜL KURUDERE KÖYÜ PAŞAKÖY
BAKİ AYGÜN KÜÇÜKERENKÖY MAH. TATLISU
SEYDALİ HAKSEVER LALA MUSTAFA
PAŞA MAH.
GAZİMAĞUSA
AHMET BASRİ MALLIDAĞ GEÇİTKALE
SAİM AYTÜRK MORMENEKŞE MAH. YENİBOĞAZİÇİ
ERKİN ŞAFAKLI MUTLUYAKA KÖYÜ YENİBOĞAZİÇİ
MEHMET AYDIN NAMIK KEMAL MUH. GAZİMAĞUSA
OKAN HELVACI NERGİSLİ KÖYÜ GEÇİTKALE
ALİ GÖKTÜRK PAŞA KÖY PAŞAKÖY
ARİF MUSATAF CÜCE PERTEV PAŞA MAH. GAZİMAĞUSA
HALİL ÖZTÜRK
KEMALOĞULLARI
PINARLI KÖYÜ SERDARLI
NEJDET ERMETAL PİLE KÖYÜ BEYARMUDU
VELİ DOĞAN PİYALE PAŞA MAH. GAZİMAĞUSA
MUSTAFA SARP SAKARYA MAH. GAZİMAĞUSA
AHMET SERDAR SERDARLI KÖYÜ SERDARLI
NEVİN FENERCİOĞLU SURİÇİ MAH. GAZİMAĞUSA
HÜSEYİN KAPTAN SÜTLÜCE KÖYÜ GEÇİTKALE
OLSAN KARABARDAK ŞEHİTLER MAH.
MURATAĞA
YENİBOĞAZİÇİ
İBRAHİM YILDIRIMLAR TİRMEN KÖYÜ SERDARLI
MEHMET ERDOĞDU TURUNÇLU KÖYÜ VADİLİ
İBRAHİM OMAY TUZLA MAH. GAZİMAĞUSA
AYŞE KOROL TÜRKMENKÖY BEYARMUDU
ERDAL ÖZATA ULUKIŞLA KÖYÜ PAŞAKÖY
TÜNER ÖKSÜZOĞLU VADİLİ KÖYÜ VADİLİ
HASAN TOSUN YALI MAH. TATLISU
İSMAİL TÜRK YAMAÇ KÖY GEÇİTKALE
HİLMİ ŞENYAPILI YENİBOĞAZİÇİ MAH. YENİBOĞAZİÇİ
OSMAN BİRSEN YILDIRIM KÖYÜ YENİBOĞAZİÇİ
ALİ YEŞİL ZAFER MAH. GAZİMAĞUSA

Güzelyurt İlçesine Bağlı Muhtarlıklar

MUHTARIN ADI SOYADI KÖY / MAHALLE BELEDİYE
ALİ KALİ AKÇAY KÖYÜ GÜZELYURT
MEHMET EZDAŞ AŞAĞI BOSTANCI GÜZELYURT
TAMER TAYANÇ AYDINKÖY GÜZELYURT
METİN IŞIKTAŞ BADEMLİ KÖY LEFKE
COŞKUN ERSEV BAĞLI KÖY LEFKE
HASAN ÖZUYSAL CENGİZKÖY LEFKE
FEHMİ ÇAMLIKÖYLÜ ÇAMLIKÖY LEFKE
SALİH FELEK DENİZLİ LEFKE
ALİ YILMAZ ÇÖLAŞAN DOĞANCI LEFKE
TALİP KESKİNER GAYRETKÖY GÜZELYURT
HASAN AKIN GAZİVEREN LEFKE
AHMET CED GEMİKONAĞI LEFKE
SERKAN ALSAKAL GÜNEŞKÖY GÜZELYURT
YAŞAR CAHİTOĞLU İSMETPAŞA GÜZELYURT
KEMAL KISAOĞLU KALKANLI KÖYÜ GÜZELYURT
AYGÜL BENEKLİ LALA MUSTAFA
PAŞA
GÜZELYURT
ŞERİFE NİLGÜN
TAHSİLDAROĞULLARI
LEFKE LEFKE
GÜLER SAYALAN MEVLEVİ GÜZELYURT
CAHİT ÇULLUOĞLU PİYALEPAŞA GÜZELYURT
TUNCAY BETERİ SERHATKÖY GÜZELYURT
KADİR ÖZBİR ŞAHİNLER GÜZELYURT
İZZET ERÇAĞIL TAŞPINAR LEFKE
MURAT RÜSTEMOĞLU YAYLA KÖYÜ GÜZELYURT
GÜNER SERGİL YEDİDALGA LEFKE
İSMET ÖZPOLAT YEŞİLIRMAK LEFKE
AHMET ÖZÜDOĞRU YEŞİLYURT LEFKE
CEMAL YABANER YUKARI BOSTANCI GÜZELYURT
HÜSEYİN TERZİOĞLU YUVACIK KÖYÜ GÜZELYURT
ERHAN CELALLER ZÜMRÜTKÖY GÜZELYURT

İskele İlçesine Bağlı Muhtarlıklar

Muhtarın Adı – Soyadı – Köy / Mahalle – Belediye

FERDİ YILMAZ ADAÇAY YENİERENKÖY
ŞENOL AY AĞILLAR KÖYÜ İSKELE
ERBİL KARA ALTINOVA İSKELE
İSMAİL ÇAVDAR ARDAHAN KÖYÜ İSKELE
İSMAİL ARCAN AVTEPE YENİERENKÖY
SÜLEYMAN ALTINKAYNAK AYGÜN KÖYÜ İSKELE
SELİM ÇETİL BAFRA KÖYÜ MEHMETCİK
CAFER ÖZBALALANLI BALALAN KÖYÜ MEHMETCİK
ÖZDEMİR KONURALP BOĞAZKÖY İSKELE
NEVZAT ÇAKIR BOĞAZİÇİ İSKELE
BAHAR ÖZOĞLU BOĞAZTEPE İSKELE
SEFER MANİ BOLTAŞLI KÖYÜ YENİERENKÖY
HALİL GÜNEY BÜYÜKKONUK BÜYÜKKONUK
EMİRALİ KIRŞAN CEVİZLİ İSKELE
SALİH DALINÇ ÇAYIROVA MEHMETCİK
MUTLU KARATAŞLI DERİNCE KÖYÜ YENİERENKÖY
HALİL SEVEREN ERGAZİ KÖYÜ İSKELE
YAŞAR TEMEL ÇEBİ ERSİNPAŞA DİPKARPAZ
LEVENT MİHMAT ESENKÖY YENİERENKÖY
ESAT NURÇİN GELİNCİK YENİERENKÖY
SERMET NERELİ İSKELE İSKELE
MEHMET KULUCAN KALEBURNU DİPKARPAZ
MAHMUT GÜLDEN KALECİK İSKELE
MURAT GENÇ KAPLICA KÖYÜ BÜYÜKKONUK
AHMET TUMBO KİLİTKAYA KÖYÜ BÜYÜKKONUK
YAŞAR DEMİR KUMYALI KÖYÜ MEHMETCİK
YAKUP AKSÜT KURTULUŞ KÖYÜ İSKELE
OSMAN GÜL KURUOVA KÖYÜ YENİERENKÖY
TÜRKEŞ ÖĞÜNÇER KUZUCUK İSKELE
HASAN ONBAŞI MEHMETÇİK MEHMETCİK
CELAL ŞEKER MERSİNLİK BÜYÜKKONUK
TURGUT ÖZYÖRE ÖTÜKEN KÖYÜ İSKELE
HASAN ÇELİK PAMUKLU MEHMETCİK
ZÜBEYİR AKKUT POLATPAŞA DİPKARPAZ
CEVDET DAĞ SANCARPAŞA DİPKARPAZ
NİYAZİ AYGAN SAZLIKÖY BÜYÜKKONUK
HALİL YENİGÜN SINIRÜSTÜ İSKELE
GÖKSAL HACI HASANOĞLU SİPAHİ KÖYÜ YENİERENKÖY
RAMAZAN ÇELİK TAŞLICA YENİERENKÖY
BAYRAM FAKİROĞLU TOPÇUKÖY İSKELE
YAŞAR OKUMUŞ TURNALAR İSKELE
ENİS BEHİÇ DARIK TUZLUCA BÜYÜKKONUK
VAHİBE ÖZKASIR YENİERENKÖY YENİERENKÖY
ŞERİF DOLU YARKÖY İSKELE
ŞABAN AKTAŞ YEDİKONUK BÜYÜKKONUK
PEROL MAVİLİ YEŞİLKÖY YENİERENKÖY
YÜCEL ÇAVUŞ ZEYBEKKÖY BÜYÜKKONUK
HACIBEY MEHMETOĞLU ZİYAMET KÖYÜ YENİERENKÖY