İÇİŞLERİ BAKANI AYŞEGÜL BAYBARS, İŞ İNSANLARIMIZA TEŞEKKÜR ETTİ

İÇİŞLERİ BAKANI AYŞEGÜL BAYBARS, İŞ İNSANLARIMIZA TEŞEKKÜR ETTİ

Ülke olarak bir yandan coronavirüs ile mücadele ederken, bir yandan da savaşın acı yüzünden kaçarak ülkemize sığınan 175 mültecinin iaşe ve barınma sorunlarının çözümü için devlet olarak çalışırken duyarlılık gösterip katkı koyan iş insanlarımızı unutmayacağız. 

Ülke olarak dayanışmaya, birlik olup paylaşmaya en çok ihtiyacımız olan bir dönemden geçiyoruz. Bugün hem karantina altındaki çocuklarımıza, hem de 175 mülteci yanı sıra orada görev yapan polis, belediye çalışanı ve sağlık ekiplerimize , değerli iş insanımız Erdinç Küçükuncular, Simit Dünyası olarak 1000 adet simit, poğaça, açma ve ayrandan oluşan yiyecek paketi hazırlamıştır. Bu paketler gerekli yerlere bakanlık personelimiz aracılığıyla dağıtılmıştır. 

Bir diğer iş insanımız Ahmet Noyanlar’ın Noyanlar İnşaat olarak özellikle çocuk ve kadınların ağırlıkta olduğu mültecilerin barınma şartlarının iyileştirilmesi konusunda yapmış olduğu katkı büyüktür. 

Bu zor günleri toplumsal dayanışma gücümüz, iş insanlarımızın duyarlılığı ve destekleriyle hep birlikte geride bırakacağız. Daha çok paylaşarak, daha çok birbirimize sahip çıkarak başaracağız. İki değerli iş insanımıza, Erdinç Küçükuncular ve Ahmet Noyanlar’a gösterdikleri duyarlılıktan dolayı şahsım ve devletimiz adına teşekkür ederim.

Print
Posted: Mar 22, 2020,
Categories: Haberler,
Comments: 0,
Tags: