İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VE KKTC TELSİM ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VE KKTC TELSİM ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

KKTC TELSİM’DEN İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NA TEKNOLOJİ DESTEĞİ

İçişleri Bakanlığı ve KKTC Telsim arasında işbirliği protokolü imzalandı. KKTC Telsim,  Muhaceret Dairesi’nin, öğrecilerin online başvuru ve takip sistemi için hazırladığı otomasyon sisteminde, SMS ile bilgilendirme kanadına sponsor oldu. Protokole İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars ve KKTC Telsim Genel Müdürü Cenk Alper imza koydu.

BAYBARS: KKTC TELSİM’İN SMS DESTEĞİ İLE BÜYÜK BİR KOLAYLIK SAĞLANACAK

KKTC Telsim’in sosyal sorumluluk konusunda önemli projelere imza attığını belirten İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, öğrencilere online başvuru süreçlerini SMS ile bilgilendirerek, büyük bir kolaylık sağlanacağını ifade etti. Baybars, Online Başvuru Sistemi ile SMS bilgilendirilmesi, hem sağlıklı kayıt oluşturmak hem de bilgilendirme konusunda önemli bir adım olduğunu vurguladı.  KKTC Telsim’in SMS desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Baybars, destekleri için KKTC Telsim’e teşekkürlerini iletti.  

ALPER: ÜLKEYE DEĞER KATAN PROJELERDE YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ada’da dijial dönüşümün öncüsü olarak yola çıktıklarını söyleyen KKTC Telsim Genel Müdürü Cenk Alper, İçişleri Bakanlığı’nın online başvurusu muhaceret sistemine SMS desteği vermekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Her zaman müşterilerin günlük hayatını kolaylaştıran ve yarına hazırlayan projelere destek olduklarını söyleyen Alper, sadece ticari gelir getiren değil, ülkeye ve insanlara değer katan projelerde yer almaya devam edeceklerini belirtti.

Previous Article Bakan Ayşegül Baybars Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu’nu Kabul Etti.
Next Article TÜRK AJANSI KIBRIS’A (TAK) KONUŞAN BAYBARS, E-DEVLET, E-NÜFUS, ADLI OLAYLAR, NÜFUS POLITIKASI, CEZAEVI, ÜLKESEL FIZIKI PLAN, BELEDIYELER GIBI BIRÇOK BAŞLIKTA SORULARI CEVAPLADI.
Print
1572

«June 2019»
MonTueWedThuFriSatSun
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567